Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

BEZPRZEWODOWA ECHOSONDA NA WĘDKE DEEPER FISHFINDER

echosonda-deeper-fishfinder

Od pewnego czasu na polskim rynku pojawiła się echosonda Deeper Fishfinder, która umożliwia bezprzewodowe połączenie z telefonem, na którym wyświetla się obraz. Sonda łączy się bezprzewodowo za pomocą wbudowanego modułu bluetooth. Jednak to nie wszystko co oferuje nam nowa echosonda Deeper Fishfinder. Główną zaletą Deepera jest możliwość zamontowania jej na wędce, dzięki czemu osoby, które nie są wyposażone w łódkę lub ponton mogą z brzegu sprawdzić głębokość łowiska,obecność podwodnych zaczepów lub obecność ryb. Deeper pokazuje charakterystykę dna, głębokość na której występują ryby, temperature wody i powietrza, faze księżyca oraz wielkość ryb.

echosonda-deeper-fishfinder

Echosonda posiada trzy uchwyty, które umożliwiają optymalne zanurzenie Deepera, w zależności od miejsca połowu (łódka, brzeg lub pomost). Zdjęcie powyżej w prosty sposób pokazuje kiedy stosowac odpowiedni uchwyt w określonych warunkach. Wbudowana bateria echosondy Deeper Fishfinder wytrzymuję około 5 godz.

Łączność z telefonem aktywuje się automatycznie, po zanurzeniu w wodzie co pozwala zwiększyć żywotność baterii. Echosonda Depeer Fishfinder posiada jednak pewne ograniczenia. Jest nią odległość która według producenta wynosi 50 m. Według opinii użytkowników zasięg echosondy może sięgnąć nawet 60 m. Co w wielu przypadkach w zupełności wystarcza.

echosonda-deeper-fishfinder

Echosonda Deeper Fishsinder pozwoli Ci również zrobić zdjęcie złowionej ryby i od razu wrzucić je na Facebooka lub Tweetera. Do prawidłowej pracy aplikacja wymaga systemu operacyjnego Android 2.3 lub wyższy lub iOS 5.0 lub wyższy.

echosonda-deeper-fishfinder

Poniżej kilka zdjęć echosondy Deeper Fishfinder w wodzie.

echosonda-deeper-fishfinder

echosonda-deeper-fishfinder

Specyfikacja techniczna echosondy Deeper Fishfinder:

Wielkość Średnica 65 mm
Waga 100 gram
Materiał ABS
Kompatybilność iOS 5.0+ oraz Android 2.3+
Połączenie Bluetooth
Zasięg 50 m
Głębokość skanowania od 0,5 m do 40 m
Bateria Litowo-polymerowa, 3.7V
Zasilanie 110V/240V Micro USB